Czy to Twoja firma?

Monika Wojtoń PRASOLOGIA II praca

Nowy Sącz
Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych
Monika Wojtoń PRASOLOGIA II najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Monika Wojtoń PRASOLOGIA II

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Monika Wojtoń PRASOLOGIA II

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Monika Wojtoń PRASOLOGIA II - oferty archiwalne

  • Pracownik pralni

    Monika Wojtoń PRASOLOGIA II
    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, przyjmowanie i wydawanie asortymentu, obsługa pralki, suszarki oraz prasowanie żelazkiem parowym. Obsługa kasy fiskalnej. Praca w Nowym Sączu w godz. 8.00-16.00, 10.00-18.00. Kontakt tel. 502127126, e-mail: monikawojton1@gmail.com

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wymagana umiejętność prasowania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Sączu