Czy to Twoja firma?

GLOB-SANDER Sebastian Mojsiejenko praca

Borkowo
GLOB-SANDER Sebastian Mojsiejenko najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GLOB-SANDER Sebastian Mojsiejenko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GLOB-SANDER Sebastian Mojsiejenko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GLOB-SANDER Sebastian Mojsiejenko poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GLOB-SANDER Sebastian Mojsiejenko - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    GLOB-SANDER Sebastian Mojsiejenko
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjęcie towaru i wykładanie. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 6-14 lub 14-23 (według grafiku).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy od zaraz, pracowitość, uczciwość.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawca na podstawie doświadczenia oraz zaangażowan
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Borkowie