Czy to Twoja firma?

IM Meble Salon Meblowy Iwona Szynaka praca

Iława
IM Meble Salon Meblowy Iwona Szynaka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Iława
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy IM Meble Salon Meblowy Iwona Szynaka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IM Meble Salon Meblowy Iwona Szynaka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca IM Meble Salon Meblowy Iwona Szynaka - oferty archiwalne

  • Magazynier - pomocnik montażysty mebli

    IM Meble Salon Meblowy Iwona Szynaka
    • Iława
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace magazynowe, odbieranie dostaw, pomoc przy montażu mebli

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: znajomość techniczna przy montażu mebli, zdolności do prac manualnych oraz prac fizycznych, zaangażowania w wykonywane obowiązki, sumienności i odpowiedzialności, dobrej organizacji czasu pracy,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 do 24 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premie sprzedażowe
  • Magazynier - montażysta mebli

    • Iława

      Prace magazynowe, montaż mebli

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2800 zł brutto + premia

Pracodawcy w Iławie