Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Daniel Derkowski praca

Bolszewo
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Daniel Derkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Murarz Bolszewo
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Daniel Derkowski

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Daniel Derkowski

  • Murarz/cieśla

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Daniel Derkowski
    • Bolszewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Daniel Derkowski - oferty archiwalne

  • Murarz, cieśla

    • Bolszewo
    • Zakres obowiązków

      Wznoszenie budynków, szalowanie ław, stropów, rozbiórka budynków, Układanie elewacji, montaż i demontaż szalunków systemowych oraz przygotowanie konstrukcji deskowych. wykształcenie zawodowe. miejsce pracy woj. pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo

      Wymagania

      • Inne wymagania: minimalne doświadczenie, umiejętności kierunkowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bolszewie