Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej praca

Ozorków
134
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Osoba Wykwalifikowana - QP

    Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o.
    • Konstantynów Łódzki
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Wygasa
  • Specjalista ds. Dokumentacji jakościowej

    Polecana
    Dodana
  • Specjalista ds. rejestracji

    Polecana
    Dodana

Niepubliczne Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niepubliczne Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej - oferty archiwalne

  • Nauczyciel dzieci przedszkolnych

    Niepubliczne Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej
    • Ozorków
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w grupie pięcio i sześcioletnich dzieci.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika, specjalizacja: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
      • Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DLA CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: od 7:00 do 13:00 i od 10:00 do 16:00.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kucharz

    • Ozorków
    • 3 200 zł / mies.

      przygotowywanie posiłków dla dzieci przedszkolnych

      Wymagania

      • Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Ozorkowie