Czy to Twoja firma?

Mitura Krzysztof Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Uslugowe KOLTEX praca

Kolbuszowa
Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych.
Mitura Krzysztof Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Uslugowe KOLTEX najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Kolbuszowa
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Mitura Krzysztof Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Uslugowe KOLTEX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mitura Krzysztof Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Uslugowe KOLTEX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Mitura Krzysztof Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Uslugowe KOLTEX - oferty archiwalne

  • Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

    Mitura Krzysztof Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Uslugowe KOLTEX
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Po okresie próbnym umowa na czas określony. Praca w systemie 4-brygadowym.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kolbuszowej