PRACA DLA STUDENTÓW 180 ZŁ NA RĘKĘ DNIÓWKA, 1 ZMIANA

Agencja Pracy Tymczasowej HERSTER (nr 10712)
  • Zgorzelec, dolnośląskie pow. zgorzelecki

Inny

Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia HERSTER dla swojego Klienta ze Zgorzelca
poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
MIEJSCE PRACY: ZGORZELEC

OPIS STANOWISKA PRACY:
• praca przy produkcji papieru ozdobnego
• odbieranie i pakowanie wyrobów papierowych

WYMAGANIA:
• chęć do pracy i dobra kondycja
• status ucznia/studenta do 26 roku życia

OFERUJEMY:
• umowę zlecenie
• średnio 10 h pracy na dzień
• 1 zmianę

KONTAKT:
Prześlij nam swoje CV w tytule maila wpisując: „Zgorzelec”; więcej informacji pod numerem telefonu: ;

Aplikacje przyjmujemy do wyczerpania oferty.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi w/w kryteria.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HERSTER Dominika Radomska, w celu realizacji niniejszej rekrutacji i wynikającego z niej zatrudnienia, a także na przekazanie moich danych firmie/firmom dla których rekrutacja jest prowadzona. Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i wiem, że przysługuje mi prawo do jej odwołania w każdym czasie i dowolnej formie, a także do wglądu, zmiany i usunięcia danych, zgodnie
z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)