Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2024

Doradca ds. Nieruchomości

inHome Nieruchomości - partner Metrohouse
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inny

Umowa o pracę

Do zespołu doradców poszukujemy Doradców ds. Nieruchomości - osób, które razem z nami chcą spełniać marzenia naszych Klientów.

Główne zadania:
obsługa Klientów poszukujących nieruchomości;
intensywne i skuteczne poszukiwanie nieruchomości;
prezentacja ofert;
negocjowanie warunków transakcji

Wymagania

wykształcenie wyższe, preferowane: gospodarka nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami, prawo;
mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta;
mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości i/lub w sprzedaży;
umiejętności sprzedażowe;
umiejętność rozwiązywania problemów;
umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami;
komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność;
prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:
narzędzia (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon);
system CRM do obsługi zleceń;
szeroką bazę Klientów;
szkolenia z profesjonalnymi trenerami;
realne możliwości awansu;
bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i Doradców;
atrakcyjny system wynagrodzeń + system motywacyjny

Jeżeli chcesz, aby Twoja praca przestała być koniecznością, a stała się czymś, co będziesz naprawdę lubić, wyślij nam swoje CV - @