Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego i logopeda

Przedszkole Niepubliczne MEGAMOCNI
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Przedszkole Niepubliczne MEGAMOCNI poszukuje: Nauczyciela wychowania przedszkolnego i logopedy

Oczekujemy:
● wykształcenia w zakresie:
- wychowania przedszkolnego (na stanowisku nauczyciela)
- logopedii (na stanowisku logopedy)

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
priorytetem jest dla nas umiejętność nawiązania kontaktu z dzieckiem oraz rodzicem
duża dawka serdeczności, ciepła, szczerego uśmiechu i również to gwarantujemy

Obowiązki:
prowadzenie zajęć grupowych zgodnych z podstawą programową MEN (nauczyciel)
organizowanie dzieciom czasu miedzy zajęciami
asystowanie dzieciom podczas wyjść poza teren placówki
wypełnianie dziennika zajęć

Oferujemy

pracę na cały etat
umowę o pracę
miłą atmosferę w zespole, dla którego praca jest pasją
atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV: @

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.