Spawacz/ślusarz

Agro-Techma Dorota Piszczór
  • Koźmin Wielkopolski, wielkopolskie pow. krotoszyński

Inny

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Firma produkcyjna zatrudni osoby na stanowisko: spawacz / ślusarz.

Zakres obowiązków:
-prace związane ze spawaniem oraz montażem elementów konstrukcji stalowych;
-obsługa urządzeń spawalniczych;
-wykonywanie wybranych operacji monterskich związanych z procesem przygotowawczym, w tym m.in. cięcie, gięcie, łączenie profili i blach;

Wymagania

- umiejętność spawania
- dobra organizacja pracy
- ogólna wiedza techniczna
- umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy

- Pracę w stabilnej finansowo i rozwijającej się firmie,
- Pracę od zaraz
- Możliwość rozwijania swoich umiejętności w nowoczesnym zakładzie zapewniającym wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą,
- Wsparcie przełożonych,
- bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie,
- Możliwość dodatkowego zarobku za pracę w nadgodzinach,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z późn. zm.”
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)