Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2024

Operator maszyn

PowerJobs Sp. z o.o.
  • Zabrze, śląskie

Inny

Umowa o pracę

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

LOKALIZACJA: Strefa Segro Logistics w Gliwicach (dawny Tulipan Park)

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
• pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd z Gliwic, Zabrza, Pyskowic, Rudzińca, Rudy Śląskiej oraz Bytomia;
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
• atrakcyjne wynagrodzenie 3300 zł brutto + dodatki za pracę w godzinach nocnych + od 10 do 20% premii;
• pracę w godzinach 6-18, 18-6 (pełen etat przy 12-godzinnych zmianach, to ok. 14 dni pracujących w miesiącu).

ZADANIA:
• bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych oraz dostarczanie do nich komponentów;
• dokonywanie kontroli jakości produkowanego asortymentu;
• przepakowywanie towaru;
• wypełnianie prostych raportów.

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW?
• wykształcenia minimum zawodowego (warunek konieczny!);
• gotowości do pracy fizycznej;
• umiejętności sprawnego liczenia i zdolności analitycznego myślenia;
• zaangażowania i systematyczności.
Mile widziane doświadczenie w pracy w produkcji.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.