Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 29.06.2024

Sprzedawca

  • Umowa o pracę
    4 300-5 200 zł netto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Sprzedawca

Witam poszukuje osoby na stanowisko kasjer-sprzedawca

  • PEŁEN ETAT

  • 21 DNI PRACY + 2 NIEDZILE NIEHANDLOWE

  • 2 ZMIANY 6-14 / 14/23 + MIĘDZY /ZMIANY

    Sklep się mieści

  • UL. BOBROWNICKA 2 SZCZEPANKOWO żabka

    Dojazd do sklepu

  • (Z RONDA RATAJE ) AUTOBUSEM 431 , 432 , 435 , 154 STREFA A

    FINANSE

  • WYPŁATA 3400 ZŁ NETTO

  • 2 X NIEDZIELE 350= 700 ZŁ

  • PREMIA KWARTALNA DO 300 ZŁ

  • WERYFIKACJA DO 200 ZŁ

  • KAŻDY DODATKOWY DZIEŃ 170 ŻŁ

Zakres obowiązków

  • obsługa kasy fiskalnej
  • przyjęcie dostawy
  • obsługa klienta
  • dokładanie towaru

Wymagania

*** PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ CV ANI NIE DZOWNIĆ Z PIĄTKOWA , WINOGRAD , JUNIKOWO ITP CHODZI O CZAS DOJAZDU DO SKLEPU BY NIE BYŁ ZA DŁUGI .

*** SKLEP ŻABKA UL. BOBROWNICKA 2 SZCZEPANKOWO

Oferujemy

  • Administratorem danych osobowych jest SKLEP ŻABKA 61-306 Poznań Bobrownicka 2, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SKLEP ŻABKA 61-306 Poznań Bobrownicka 2, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa