AUDIT HR Sp. z o.o.

SAMODZIELNY KSIĘGOWY (K/M)

  • Nowa Sól, lubuskie pow. nowosolski

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • Kontrola obiegu i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Dekretacja i wprowadzanie dokumentów zakupowych do systemu księgowego
  • Ewidencja, dekretacja dokumentów oraz wprowadzanie do systemu księgowego dokumentów kasowych oraz bankowych
  • Dokonywanie niezbędnych uzgodnień księgowych
  • Przygotowywanie oraz kontrola rozliczeń międzyokresowych
  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej
  • Przygotowywanie cotygodniowych przelewów bankowych oraz zestawień płatności
  • Kontrolowanie terminowości rozliczeń finansowych
  • Przygotowywanie i sporządzanie deklaracji podatkowych – JPK, VAT UE
  • Przygotowywanie i sporządzanie deklaracji GUS
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Rozliczanie kontrahentów w systemie księgowym
  • Prowadzenie kartotek kontrahentów
  • Cykliczne uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie w zakresie rozliczeń finansowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Wsparcie w tworzeniu miesięcznych oraz rocznych sprawozdań finansowych
  • Wsparcie w przygotowaniu do badania sprawozdania finansowego
  • Przygotowywanie raportów dla przełożonego i Zarządu firmy
  • Przestrzeganie przepisów prawa

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej/specjalisty
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewne
  • Dogłębna znajomość polskiego prawa podatkowego, polskich zasad rachunkowości i wymagań ustawowych
  • Doświadczenie w sporządzaniu analiz finansowych
  • Silne umiejętności w obszarze MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie oraz pracę w międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP (mile widziany SAP)
  • Zdolność do ustalania priorytetów
  • Wysoki stopień inicjatywy i samodzielności

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju
  • Administratorem danych osobowych jest AUDIT HR Sp. z o.o. 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Walczaka 20, NIP: 5993072584. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)