• Gliwice, śląskie

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

KHM+Steel sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna konstrukcji spawanych.

Jeśli szukasz pracy, masz odpowiednie kwalifikacje, staż pracy, jasno sprecyzowane oczekiwania i lubisz pracować w zespole to zapraszamy do złożenia u nas swojej aplikacji.

Wyślij nam swoje CV.

Dzięki naszej załodze osiągamy coraz większe sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym.

Możesz być jednym z nas!

Zakres obowiązków

  • Przegląd dokumentacji klienta w celu określenia możliwości technologicznym zakładu
  • Wykonywanie listy części za pomocą programu Excell
  • Wykonywanie rysunków detalicznych na podstawie dokumentacji klienta
  • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby przygotowanie produkcji oraz wydziału montażu, spawania, malowania
  • Wsparcie technologiczne produkcji
  • Opracowanie technologii wykonania detali, zespołów itp.
  • Kontakt z działem handlowym zaopatrzeniem i kontrolą jakości

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się programem AUTOCAD
  • Mile widziana znajomość Solid Edge
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji technicznej konstrukcji stalowych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną
  • Znajomość oprogramowania Office zwłaszcza excell
  • Mile widziane doświadczenia w programowaniu przecinarek terminczych
  • Mile widziana znajomość systemu ERP np. SAP One
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie technologicznej współpracy z produkcji
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziana umiejętność sporządzania kalkulacji

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Administratorem danych osobowych jest KHM+STEEL Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Gen. Boruty-Spiechowicza 68, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KHM+STEEL Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Gen. Boruty-Spiechowicza 68, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)