Szef Kuchni

  • Żywiec, śląskie pow. żywiecki

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

SZEFA KUCHNI

Zakres obowiązków

ZADANIA:

  • Innowacyjność i kreatywność w sposobie przygotowywania dań

  • Planowanie Menu - tworzenie i rozwijanie sezonowych menu

  • Kontrola jakości potraw pod względem smaku, wyglądu, ilości

  • Planowanie i organizacja pracy kuchni

  • Zarządzanie zapasami

  • Monitorowanie i analiza kosztów kuchni

  • Rozliczanie pracy podległych pracowników

Wymagania

  • Poszukujemy osoby zaangażowanej z pasją do gastronomii

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu gastronomią

  • Wysokie umiejęstności przygotowania dań z naciskiem na kuchnię polską

  • Znajomość zasad HACCP

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność zarządzania zespołem

Mile widziana:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

OFERMUJEMY

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizację swoich pomysłów

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • przyjazną atomsferę w pracy oraz relacje oparte na zaufaniu

  • Administratorem danych osobowych jest BN Consulting 80-628 Gdańsk Hoża 6D/13, NIP: 5833386575. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BN Consulting 80-628 Gdańsk Hoża 6D/13, NIP: 5833386575 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)