TGE Instal sp. z o.o.

Inżynier/Inżynierka robót sanitarnych w Stalowej Woli

  • Umowa o pracę
    4 500-6 000 zł netto / mies.
  • Stalowa Wola, podkarpackie pow. stalowowolski

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Analizowanie dokumentacji technicznej.
  • Planowanie, nadzorowanie, koordynacja i rozliczanie pracy ekip wykonawczych zgodnie z harmonogramem budowy.
  • Kontrola jakości wykonywanych prac.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.
  • Zamawianie materiałów, usług i wyrobów budowlanych.
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz przepisów środowiskowych na placu budowy.
  • Kompletowanie dokumentacji powykonawczych

Wymagania

  • Min 1 rok doświadczenia w pracy na budowie
  • Elastyczność w zakresie czasu pracy.
  • Systematyczność, dokładność oraz punktualność.
  • Komunikatywność, predyspozycje do pracy zespołowej i konsekwencja w działaniu.
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym zespole z wieloletnim doświadczeniem.
  • Pracę przy ciekawych, prestiżowych projektach inwestycyjnych.
  • Rozwój zawodowy, możliwość zdobycia uprawnień
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Administratorem danych osobowych jest TGE Instal sp. z o.o. 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 33, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TGE Instal sp. z o.o. 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 33, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)