Kierowca zawodowy C+E

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

GiGi Cargo jest stale rozwijającym się przedsiębiorstwem. Naszą pracę opieramy na trwałych relacjach z wieloletnimi klientami. Na co dzień przewozimy artykuły medyczne w temperaturze kontrolowanej. Pracujemy z agregatami Thermo King, doświadczenie w tej dziedzinie bardzo mile widziane. Główne kierunki to Niemcy, Dania, Finlandia.

Prześlij swoje CV, jeśli to właśnie Ciebie szukamy!

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego klasy C+E zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa
  • Realizacja zaplanowanych tras transportowych w terminie
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu
  • Współpraca z działem logistyki w zakresie organizacji transportu
  • Sumienne dokumentowanie przebytej trasy oraz wykonywanych zadań

Wymagania

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego
  • Komunikatywność i otwartość
  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • Umowa o pracę - gwarantowana pensja
  • Pensja na czas 10. dnia każdego miesiąca
  • Najkorzystniejsze warunki wynagrodzenia w regionie
  • Dodatkowa bezpłatna polisa ubezpieczeniowa
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Nowa, na bieżąco serwisowana flota pojazdów
  • Stałe trasy w kółkach
  • 2-3 dni w ciągu tygodnia w domu
  • Każdy weekend w domu
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy
  • Spotkania integracyjne z zespołem
  • Administratorem danych osobowych jest GIGI CARGO 70-419 Szczecin Plac Rodła, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GIGI CARGO 70-419 Szczecin Plac Rodła, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)