Monter armatury przemysłowej/ serwisant

  • Kielce, świętokrzyskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Opis stanowiska pracy: praca stacjonarna i w delegacji w szerokim zakresie sekcji montażu począwszy od gratowania, szlifowania, czyszczenia i mycia detali po montaż i próby wytrzymałościowe i szczelnościowe zmontowanych armatur wraz z nakładaniem powłok ochronnych oraz prace serwisowe w delegacji.
    wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, zdolności techniczne i manualne, znajomość czytania i rozumienia rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz suwnicę, doświadczenie w montażu maszyn i urządzeń jak i znajomość branży armatury przemysłowej będzie dodatkowym atutem, mile widziane uprawnienia SEP i energetyczne grupa 2, znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
    pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat (praca w systemie zmianowym), możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, pakiet benefitów: Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)