O2A Polska Sp. z o.o.

Asystent / Asystentka działu produkcji

  • Stanowice, dolnośląskie pow. oławski

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie realizacji procesów produkcyjnych
  • Zbieranie danych z obszaru produkcji
  • Tworzenie raportów produkcyjnych
  • Zapewnienie poprawnego obiegu dokumentacji w dziale produkcji
  • Wprowadzanie danych do systemu oraz zapewnienie ich poprawności
  • Tworzenie dokumentów w systemie ERP
  • Uczestnictwo w projektach optymalizacyjnych
  • Prowadzenie oraz nadzór nad listą działań naprawczych
  • Tworzenie instrukcji dla działu produkcji
  • Udział w inwentaryzacjach i audytach

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialności, rzetelności wykonywanej pracy, dokładności
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobrej znajomości programu Excel

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatki pracownicze tj. ubezpieczenia zdrowotne, karnety sportowe
  • Stabilność
  • Szkolenia i rozwój

Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)