Głowna Księgowa do Biura Rachunkowego

Diament Intergroup Sp z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Biuro rachunkowe Global poszukuje kandydatów na stanowisko:Głowny Księgowy

Twój zakres obowiązków:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPIR zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego
- Kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych.
- Kontrola poprawności ujęcia operacji gospodarczych w ewidencji.
miesięczne, kwartalne, roczne zamknięcia ksiąg rachunkowych
- Kontrola i uzgadnianie kont rozrachunkowych, operacji bankowych i wycena walutowa.
- Bieżący kontakt z klientem biura rachunkowego
- przygotowywanie danych na potrzeby i sporządzanie deklaracji podatkowych: CIT, VAT, VAT UE, raportów dla NBP, GUS
- Wspieranie merytoryczne pracowników działu w wykonywanych zadaniach
- Współpraca z zewnętrznymi organami podatkowymi

Oferujemy

Zatrudnienie w formie umowy o pracę
Stabilną perspektywę biznesową
Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko głównego księgowego
Pracę w miłej atmosferze, elastyczny czas pracy

Wymagania
- wiedza i umiejętności umożliwiające podjęcie pracy na oferowanym stanowisku
- znajomość przepisów o rachunkowości, podatku dochodowym od osób prawnych i osób fizycznych oraz podatku VAT
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- praktyczna znajomość programów pakietu Office: Word, Outlook, sprawna praca z danymi w Excelu
- dobra organizacja pracy i wielozadaniowość, dokładność i staranność
mile widziana znajomość programu Symfonia oraz znajomość języków obcych
- profesjonalna komunikacja z klientami i współpracownikami

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Szewska 75/77 pok. B205 (FENIKS)
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)