PRACOWNIK SKLEPU-KASA/STOISKA TRADYCJA/WYPŁATA-TYGODNIÓWKI

Ola
  • Olkusz, małopolskie pow. olkuski

Kasjer

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Poszukujemy do pracy na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA/ TRADYCJA - obsługa lady wędliny,sery oraz mięso na wagę.

Możliwość przeszkolenia stanowiskowego i pracy od zaraz.

Miejsce pracy:
Olkusz i Bolesław

Zakres obowiązków:

obsługa Klienta przy ladzie mięso -wędliny, sery na wagę
systematyczna kontrola właściwego ułożenia asortymentu w ladzie, odpowiedzialność za zapewnienie świeżości towaru oraz zachowanie norm jakościowych

Wymagania

książeczka sanitarno-epidemiologiczna -WYMÓG KONIECZNY!
chęć do pracy w systemie zmianowym
doświadczenie w pracy na stoisku mięso – wędliny będzie dużym atutem
łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem
zaangażowanie w powierzone obowiązki
W zamian zapewniamy:

stawkę godzinową 27,70zł brutto/godzinę
szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
wynagrodzenie wypłacane w postaci tygodniowe lub miesięcznej do 15-tego dnia miesiąca
umowę zlecenie
terminowe wypłaty świadczeń
możliwość wypłat tygodniowych lub miesięcznych

Jeżeli zainteresowała cię nasza oferta zadzwoń pod numer lub wyślij SMS. Ustalimy szczegóły zatrudnienia oraz odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie pracy!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji wraz z CV oraz poniższą klauzulą RODO: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z.o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231).
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)