• Staszów, świętokrzyskie pow. staszowski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe mile widziane techniczne-projektowe, podstawowe umiejętności posługiwania się programami projektowymi, umiejętności posługiwania się pakietem Office w stopniu bardzo dobrym, w szczególności programem Excel na poziomie zaawansowanym, dyspozycyjność, samodzielna organizacja pracy, prawo jazdy kat. B, zaangażowanie w wykonywaną pracę.
    budowanie oraz utrzymywanie trwałych relacji z Partnerami Handlowymi, doradztwo techniczne, stałe podnoszenie wyników sprzedaży oraz poziomu obsługi klientów, rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji, opracowywanie ofert oraz negocjowanie kontraktów z klientami, dbałość o jakość obsługi Partnerów Handlowych.
    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, umowa o pracę na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym, przyjazna atmosfera w pracy, dogodne warunki pracy; komfort i bezpieczeństwo, atmosfera sprzyjająca współpracy i realizacji wspólnych celów.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)