Dijo Baking Sp. z o.o.

Pracownik ochrony - kierowca

  • Wrocław, dolnośląskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • Odpowiada za kontrolę stanu zabezpieczenia fizycznego i technicznego fabryki
  • Zapewnia bieżące reagowanie na nieprzestrzeganie bezpieczeństwa zakładu przez pracowników i podwykonawców
  • Zapewnia prowadzenie książki służby oraz dba o uaktualnienie dokumentacji dotyczącej ochrony zakładu
  • Zapewnia kontrolę ruchu pieszego i kołowego - rejestracja gości, serwisantów, dostawców w systemie; weryfikowanie faktycznego czasu pobytu na terenie zakładu
  • Zapewnia kontrolę prewencyjną wchodzących osób w zakresie oceny stanu zdrowia lub innych potencjalnych zagrożeń
  • Zapewnia transport pracowników i gości wg potrzeb
  • Wspiera utrzymanie gotowości użytkowej floty samochodów służbowych przez dostarczanie ich do serwisu i procesowanie innych czynności administracyjnych z nią związanych

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w branży ochroniarskiej
  • Podstawowa znajomość pakietu Ms Office
  • Mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego i/lub innego
  • Mile widziane uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Profesjonalne zachowanie, opanowanie, wysoka kultura osobista
  • Pewność siebie, dynamizm w działaniu, optymizm
  • Sumienne i odpowiedzialne podejście do zadań dotyczących ochrony mienia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rosnącej firmie produkcyjnej
  • Stałe wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym
  • Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie oraz opieka medyczna)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Program poleceń pracowniczych
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Dijo Baking Sp. z o.o. 52-351 Wrocław Zabrodzie 28, NIP: 9131002458. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dijo Baking Sp. z o.o. 52-351 Wrocław Zabrodzie 28, NIP: 9131002458 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)