Programista wypalarki plazmowej cnc

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie pow. ostrowiecki

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne,wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego,komunikatywność,zdolności manualne
  • Inne wymagania: Wykształcenie techniczne - średnie lub wyższe. Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość oprogramowania CAD (auto cad, zw cad itp.), mile widziana znajomość oprogramowania 3D (np. Inventor). Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi. Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy. Mile widziane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku oraz znajomość języka angielskiego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)