Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.05.2024

Inspektor ds. prezydialnych, kadr i szkolenia

Komenda Powiatowa Policji w Mońkach
  • Mońki, podlaskie pow. moniecki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca administracyjno-biurowa
  • w systemie 8-godzinnym
  • obsługa komputera poniżej 4 godzin dziennie
  • realizuje politykę kadrową Komendanta
  • prowadzi sprawy związane ze stosunkiem pracy pracowników
  • prowadzi ewidencję dotyczącą absencji policjantów i pracowników (urlopy wypoczynkowe, dodatkowe, zwolnienia lekarskie)
  • koordynuje dzialalność kancelaryjną-biurową w jednostce
  • planuje i wykonuje zadania na czas zagrożenia bezpieczeństwa państwa i wojny w zakresie organizacyjno-etatowym
  • rozpoznaje potrzeby szkoleniowe oraz koordynuje przebieg doskonalenia zawodowego policjantów i pracowników
  • archiwizuje dokumentację znajdującą się w Zespole
  • prowadzi sprawy związane z przyjmowaniem osób do odbycia stażu absolwenckiego i praktyk
  • wprowadza niezbędne informacje do Systemu Wspomagania Obsługi Policji.
  • promuje zawód policjanta w celu pozyskania kandydatów do służby

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • obsługa komputera (programy dla pakietu Office)
  • umiejętność interpretacji przepisów prawnych
  • znajomość przepisów prawa pracy, Kodeksu postępowania administracyjnego, ustawa o Policji
  • znajomość przepisów z zakresu pracy kancelaryjno-biurowej
  • komunikatywność, praca zespołowa
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944r. do dnia 31 lipca 1990r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów- nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972r.
  • zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu wydania poświadczenia bezpieczeństwa
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe administracja lub prawo
  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników