Pielęgniarka/Pielęgniarz Stare Babice

Orpea
  • Stare Babice, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Inny

Umowa zlecenie

Do Domu Opieki Ostoya w Starych Babicach Poszukujemy Pielęgniarki/Pielęgniarza

Twój zakres obowiązków :

ocena i stałe monitorowanie zdrowia mieszkańców

znajomość i prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej

przyjmowanie i wykonywanie zleceń lekarskich

udzielanie i organizowanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i nagłych zachorowaniach

monitorowanie dostępności leków, materiałów opatrunkowych , sprzętu medycznego i innych

Nasze wymagania:

aktualne prawo wykonywania zawodu

empatia, życzliwość w stosunku do osób starszych

wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za wykonywanie pracy

gotowość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia

elastyczna forma zatrudnienia w zależności od preferencji

możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)