• Lubawa, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Uprawnienia: Obsługa komputera
  • Inne wymagania: Podstawowa znajomość języka angielskiego - koniecznie.
    Nasze oczekiwania: niekaralność, umiejętność obsługi komputera, dyspozycyjność i punktualność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków, doświadczenie nie jest wymagane. Co możemy Ci zaoferować? zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie płatne zawsze na czas, wdrożenie stanowiskowe i wsparcie przełożonego, dofinansowanie do dojazdów oraz leków, prywatną opiekę medyczną, przyjazną atmosferę w miejscu zatrudnienia, możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 pod nr tel. 510 011 440 - Małgorzata Bukowska, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)