• Nysa, opolskie pow. nyski

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne i co najmniej 3-letni staż pracy w księgowości lub wykształcenie średnie ekonomiczne i co najmniej 6-letni staż pracy w księgowości. Posiadanie wiedzy specjalistycznej: znajomość ustaw: o rachunkowości, o podatku dochodowym i podatku VAT, dotyczących ubezpieczeń społecznych i wypłaty świadczeń ZUS, o prawie zamówień publicznych, znajomość zasad naliczania wynagrodzeń.
    Biegła znajomość obsługi komputera. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Kandydat nie może być prawomocnie skazany za przestępstwo przeciw mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karne skarbowe.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: plus stażowe.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)