Magazynier

Maria
  • Poznań, wielkopolskie

Magazynier

Umowa o pracę

Dialekt Group Sp. o.o. Sp. k. jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15164, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.

Obecnie dla nazsego klienta poszukujemy osobę na stanowisko:

Magazynier

Wymagania

• doświadczenie w pracy na magazynie ( min 6m-cy),
• skrupulatność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• Umiejętność pracy w zespole

Umiejętność obsługi komputera,
• Uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem

Opis stanowiska:
• praca na magazynie w systemie jednozmianowym,
• praca ze skanerem,
• przygotowywanie i kompletacja zamówień,
• magazynowanie towaru na lokalizację,
• rozładunki dostaw

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego na inne stanowiska,
• atmosferę pracy zespołowej opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu,
• stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość bezpłatnego szkolenia z obsługi wózków widłowych,
• możliwość dołączenia do opieki medycznej Lux Med, Multisport, nauka języka, ubezpieczenie grupowe
• 200 zł netto w przypadku dojazdów własnym samochodem z kolegą z pracy,

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Dialekt Group (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)