Inspektor farmaceutyczny ds. nadzoru nad aptekami i obrotem pozaaptecznym

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Rzeszowie
  • Krosno, podkarpackie pow. Krosno

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca w siedzibie Delegatury w Krośnie. Większość czynności wykonywana jest
w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę. Praca w terenie, udział w kontrolach. Kontakt z klientami zewnętrznymi urzędu. Konieczność rozwiązywania sytuacji konfliktowych. Stanowisko pracy znajduje się na I piętrze budynku. Budynek dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Stanowisko pracy wyposażone w meble biurowe, zestaw komputerowy, elektryczne urządzenia biurowe.

  • Nadzoruje i kontroluje apteki i inne placówki prowadzące obrót detaliczny produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi.
  • Nadzoruje i kontroluje obrót środkami odurzającymi, substancjami psychotropowymi oraz prekursorami kat. 1.
  • Prowadzi nadzór nad jakością produktów leczniczych będących przedmiotem obrotu.
  • Pobiera próbki produktów leczniczych do badań jakościowych.
  • Prowadzi dokumentację nadzorowanych jednostek.
  • Opracowuje oraz sporządza analizy i raporty.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe farmaceutyczne, magister farmacji
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z zawodem farmaceuty
  • Znajomość przepisów Prawa farmaceutycznego,
  • Znajomość ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii,
  • Znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • Znajomość ustawy o zawodzie farmaceuty,
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Obsługa komputera MS Office: Word, Excel,
  • Prawo jazdy kat. B
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie mogła złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Umiejętność stosowania prawa w praktyce.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • organizacja pracy
  • komunikacja

Oferujemy

  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
Dodana
Wygasa (jutro)