Księgowy w dziale ds. administracyjnych

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Starogardzie Gdańskim
  • Starogard Gdański, pomorskie pow. starogardzki

Urzędnik

Umowa o pracę

Praca zdalna

Zakres obowiązków

Praca biurowa, przy monitorze ekranowym komputera. Bezpośredni kontakt z klientem. Wyjazdy służbowe, udział w szkoleniach. Pomieszczenia biurowe znajdują się na piętrze- brak windy. Łazienki nie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • pomaga w prowadzeniu rachunkowości i gospodarki finansowej Inspektoratu, zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości oraz ustawy o finansach publicznych;
  • rozlicza wydatki z rozdziału 01022:rozliczanie rachunków złożonych przez urzędowych lekarzy weterynarii, zakłady lecznicze oraz osoby wyznaczone do pomocy urzędowym lekarzom weterynarii,ewidencjonuje wydatki w rozbiciu na jednostki chorobowe;
  • sporządza sprawozdania finansowe;
  • prowadzi ewidencję ilościowo-wartościową środków trwałych i przedmiotów trwałych w użytkowaniu;
  • zajmuje się rozliczaniem kart i należności ekwiwalentów za odzież ochronną i pranie
  • prowadzi ewidencję zamówień i zleceń;
  • ewidencjonuje zdane karty drogowe wraz z ewidencją przebiegu samochodów służbowych.
  • archiwizuje dokumentację księgową;

Wymagania

  • wykształcenie: średnie ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Znajomość zagadnień finansów publicznych oraz rachunkowości budżetowej,
  • obsługa komputera
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów – nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe ekonomiczne
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Częściowe wykonywanie pracy poza siedzibą urzędu (praca zdalna, „home office”)
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)