Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.05.2024

Inspektor ds. ochrony danych osobowych

Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie
  • Wyszków, mazowieckie pow. wyszkowski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca biurowa
  • praca w systemie jednozmianowym w godz. 8:00 - 16:00
  • oświetlenie naturalne i sztuczne
  • praca przy monitorze ekranowym
  • wymuszona pozycja ciała
  • pełni funkcę Inspektora Danych Osobowych
  • sporządza wnioski o wydanie kart dostępowych, nadanie uprawnień do systemów policyjnych i pozapolicyjnych
  • monitoruje aktualność polityk bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • prowadzi dokumentację dotyczącą ochrony danych osobowych oraz wydaje upoważnienia do przetwarzania danych osobowych
  • prowadzi rejestr oraz pozostałą dokumentację związaną z oświadczeniami majątkowymi funkcjonariuszy
  • prowadzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych przetwarzanych przez Krajowy System Informatyczny
  • zastępuje pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego w pracy biurowej
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa dopuszczającego do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą ściśle tajne lub złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego dopuszczającego do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą ściśle tajne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Do kwoty brutto wynagrodzenia zasadniczego przysługuje dodatek z tytułu wysługi lat.