Operator / Operatorka maszyn stolarskich

  • Wrocław, dolnośląskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn stolarskich (piła panelowa, piła formatowa, okleiniarka)
  • Obsługa maszyny CNC – wiertarko-frezarka
  • Cięcie elementów według rysunków technicznych
  • Kontrola jakości elementów
  • Przygotowywanie towaru do transportu

Nasze wymagania

  • Dokładność oraz sumienne podejście do powierzonych obowiązków
  • Punktualność
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich (piła panelowa, piła formatowa, okleiniarka)
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn typu CNC
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Zainteresowania techniczne

To oferujemy

  • prace w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bezpieczne środowisko pracy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Intar sp. z o.o. 63-400 Ostrów Wielkopolski Odolanowska 60, NIP: 6222430543 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)