• Poznań, wielkopolskie

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe,dobra organizacja pracy ,Obsługa internetu,kreatywność,OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe ze specjalnością doradztwo bądź poradnictwo zawodowe lub ukończone specjalistyczne studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego, socjologii, psychologii, pedagogiki, pedagogiki pracy. Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów grupowych i porad indywidualnych z doradztwa zawodowego. Bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office i internetu. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Konieczne czynne prawo jazdy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto + dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)