Mechanik samochodowy

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ BUDOWY POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH,DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1),CHĘĆ PODNOSZENIA KWALIFIKACJI,CHĘĆ I MOTYWACJA DO PRACY
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : pracownik otrzyma wsparcie serwisu w zakresie samodzielnej pracy na jednym z ww. stanowisk
    [Umiejętność 1] : praca dla samodzielnego mechanika lub elektromechanika lub diagnosty samochodowego
    [Inne] : W zależności od umiejętności i chęci do pracy możliwe jest uzyskanie wyższych zarobków w stabilnej firmie oferującej rzetelne wynagrodzenie. Praca dla zmotywowanego, doświadczonego mechanika z adekwatnie wyższym wynagrodzeniem niż minimalne z oferty!
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 020 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)