Wychowawca w placówce wsparcia dziennego

  • Gąski, zachodniopomorskie pow. koszaliński

Inny

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: niezbędne w stosunku do kandydata, związane ze stanowiskiem:
    1) posiada obywatelstwa polskiego;
    2) posiada wykształcenie:
    a) wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej,
    b) co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe i udokumentuje co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną;
    3) osoba nie jest oraz nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest lub nie była jej zawieszona lub ograniczona;
    4) wypełnianie obowiązku alimentacyjego w przypadku, gdy taki obowiązek wynika z tytułu egzekucyjnego;
    5) nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
    6) posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;
    7) posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

    dodatkowe:
    1) umiejętność pracy indywidualnej oraz grupowej;
    2) znajomość ustaw o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
    3) predyspozycje osobowościowe: odpowiedzialność, komunikatywność, staranność, cierpliwość, kreatywność, umiejętność współpracy oraz szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych
    znajdują się na stronie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 650 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)