Kierownik kancelarii tajnej ds. obsługi kancelaryjno - biurowej

Komenda Powiatowa Policji w Trzebnicy
  • Trzebnica, dolnośląskie pow. trzebnicki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca przy monitorze ekranowym co najmnie połowę dobowego czasu pracy.

  • Prowadzenie ewidencji dokumentów niejawnych otrzymywanych, wysyłanych lub wydawanych
  • Coroczne rozliczanie wszystkich pozycji w prowadzonych urządzeniach ewidencyjnych
  • Przekazywanie, udostępnianie za pokwitowaniem dokumentów niejawnych do właściwych komórek organizacyjnych
  • Zapewnienie należytej ochrony dokumentom niejawnym znajdujących się w kancelarii
  • Przekazywanie dokumentów niejawnych do Składnicy Akt, brakowanie i opiniowanie protokołów brakowania dokumentów niejawnych kategorii BC nie podlegających archiwizowaniu
  • Rozliczanie policjantów i pracowników z posiadanych przez nich dokumentów niejawnych w przypadku rozwiązania stosunku służbowego lub przeniesienia do innej jednostki
  • Udostępnianie, wydawanie dokumentów niejawnych osobom i instytucjom na zasadach określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych
  • Informowanie pełnomocnika ds. OIN o zagrożeniach ujawnienia utraty dokumentów
  • Pełnienie funkcji Inspektora Bezpieczeństwa Teleinformatycznego, w tym nadzór nad funkcjonowaniem systemów niejawnych w KPP w Trzebnicy
  • Prowadzenie ewidencji pieczęci i stempli

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego praca w administracji publicznej nie mniej niż rok
  • Znajomośc ustawy o ochronie informacji niejawnych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe
  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego Praca na stanowisku o podobnym zakresie zadań, prowadzenie komórki samodzielnej OIN w jednostkach organizacyjnych, praca co najmniej 2 lata w administracji publicznej
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli ściśle tajne

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
Dodana
Wygasa (dzisiaj)