Pracownik gospodarczo-techniczny

  • Lubin, dolnośląskie pow. lubiński

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: -wykształcenie zasadnicze preferowane kierunki wykształcenia: rolnicze/ogrodnicze, budowlane, mechaniczne, ślusarskie/ spawalnicze, instalacje elektryczne lub sanitarne itp.,
    -w przypadku osób z wykształceniem innym niż preferowane, wymagany staż pracy na podobnym stanowisku minimum 12 miesięcy,
    -dokładność, rzetelność, samodzielność,
    - dyspozycyjność (okazjonalnie wymagana praca w weekendy i do późnych godzin wieczornych),
    -zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
    -prawo jazdy kat. B lub T
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 700 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)