Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.05.2024

Inspektor ds. ZDROWIA I OCHRONY ZWIERZĄT

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Rawiczu
  • Rawicz, wielkopolskie pow. rawicki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

-praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 15:00

-praca w siedzibie jak i poza siedzibą Inspektoratu (wyjazdy samochodem służbowym

-narzędzie pracy-komputer i sprzęt biurowy

- samodzielne kierowanie autem

  • -monitorowanie i zwalczanie chorób zakaźnych zwierząt
  • -identyfikacja i rejestracja zwierząt
  • -sporządzanie sprawozdań w zakresie wykonywania czynności
  • -współpraca z powiatami ościennymi PPIS oraz instytucjami społecznymi, lokalnymi zajmujących się ochroną zdrowia i zwierząt
  • - kontrola podmiotów zajmujących się przewozem i pośrednictwem w sprzedaży zwierząt
  • -nadzór nad przestrzeganiem przepisów o ochronie zwierząt
  • -obsługa weterynaryjnych systemów informatycznych do bieżącego przepływu informacji

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe szkoła wyższa o wymaganym profilu-lekarz weterynarii
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w dziedzinie chorób zakaźnych
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944r. do dnia 31 lipca 1990r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów -nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu

- zatrudnienie w korpusie służby cywilnej na podstawie umowy o pracę pierwsza umowa o pracę zawarta na okres 12 miesięcy

-dodatek za wieloletnią pracę od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowania stazu pracy

-dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka)

-nagrody jubileuszowe

-dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych do pracy przy komputerze

-możliwość do przystąpienia do Pracowniczego Planu Kapitałowego i ubezpieczenia grupowego