Techpak Group Sp. z o.o.

Operator Maszyn do Produkcji Opakowań Tekturowych

  • Września, wielkopolskie pow. wrzesiński

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Techpak Group Sp. z o.o. jest rodzinną firmą działającą ponad 25 lat na rynku produkcji opakowań tekturowych i kaszerowanych, standów reklamowych oraz tektury.

Obowiązki

  • Obsługa maszyn do produkcji opakowań tekturowych
  • Utrzymywanie standardów pracy w celu zapewnienia wydajności i właściwej jakości pracy
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń do produkcji opakowań tekturowych
  • Umiejętności techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy trzyzmianowej
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze, premię uznaniową, premię frekwencyjną)
  • Szkolenie z zakresu obsługi maszyn i urządzeń do produkcji opakowań tekturowych
  • Ubezpieczenie na życie już od 6,5 zł – w pozostałej części dofinansowane przez pracodawcę
  • Opiekę medyczną już od 14 zł – w pozostałej części dofinansowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie NNW dla dzieci pracowników za 1 zł - dofinansowane przez pracodawcę
  • Kartę MultiSport dofinansowaną przez pracodawcę
  • Owocowe wtorki
  • Nagrody za pomysły optymalizacyjne
  • Nagrody rekomendacyjne „Pracuj w Techpaku”

  • Więcej informacji:

Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)