Technik Utrzymania Ruchu

  • Wrocław, dolnośląskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Czynne dbanie o zapewnienie ciągłości produkcji,
  • Usuwanie awarii i usterek maszyn zainstalowanych na produkcji,
  • Rutynową konserwację i inspekcje wynikające z kalendarza przeglądów,
  • Wsparcie przełożonego technicznego w zakresie analizy przyczyn źródłowych, analizy awarii, trybów awarii i analizy skutków,
  • Wsparcie Inżynierów w przeprowadzaniu usprawnień w zakresie ograniczania przestojów, bezpieczeństwa itp.,
  • Współpracę z zespołem Automatyków działu Utrzymania Ruchu.

Nasze wymagania

  • Dokumentowane doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu,
  • Wiedza z zakresu: Pneumatyki, Elektryki, Mechaniki, Podstawa Automatyki i Sensoryki.
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
  • Samodzielność, kreatywność i skrupulatność.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym
  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Uprawnienia do SEP 1kV.

Technik Utrzymania Ruchu wykonuje funkcje związane z zapewnieniem ciągłości procesu produkcji. Jest odpowiedzialny za rozwiązywanie problemów związanych z maszynami i urządzeniami, usuwanie awarii, wykonywanie przeglądów oraz za części zamienne. Ponadto Technik Utrzymania Ruchu wspiera dział Inżynierii w procesach doskonalenia oraz w rozwiązywaniu niestandardowych zdarzeń na linii.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Align Technology (Poland) Sp. z o.o. 50-126 Wrocław Mikołaja 81, NIP: 8971860896 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)