O2A Polska Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji

  • Stanowice, dolnośląskie pow. oławski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

O2a Polska Sp. z o.o.O2a Polska Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań w zakresie produkcji elementów wygłuszeniowych, uszczelniających i zabezpieczających dla branży motoryzacyjnej, AGD, elektronicznej i budowlanej. Produkty wytwarzane są w procesie konwertowania różnorodnych materiałów elastycznych, włóknin, filców, spienionych tworzyw sztucznych oraz gum

Obowiązki

  • Prowadzenie procesu produkcji zgodnie z instrukcjami i procedurami,
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy,
  • Obsługa oraz utrzymanie czystości urządzeń produkcyjnych i sprzętu pomocniczego

Wymagania

  • Odpowiedzialność, rzetelność wykonywanej pracy
  • Dyspozycyjność – gotowość pracy w systemie dwuzmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatki pracownicze tj. ubezpieczenia zdrowotne, karnety sportowe
  • Stabilność
  • Szkolenia i rozwój

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)