Inspektor nadzoru inwestorskiego branży elektrycznej w dziale realizacji remontów i inwestycji

  • Katowice, śląskie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: instalacyjno-elektrycznym
  • Inne wymagania: niezbędne
    o charakterze formalnym
    1. wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe techniczne o kierunku instalacyjno-elektrycznym,
    2. doświadczenie zawodowe:
    - przy wykształceniu średnim 6 lat stażu pracy (umowa o pracę, umowy cywilno-prawne) w wykonawstwie, projektowaniu lub nadzorze, w sprawowaniu samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie,
    - przy wykształceniu wyższym 4 lata pracy (umowa o pracę, umowy cywilno-prawne) w wykonawstwie, projektowaniu lub nadzorze, w sprawowaniu samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie,
    3. uprawnienia budowlane bez ograniczeń o specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
    4. przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
    5. obywatelstwo polskie,
    6. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
    7. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    8. zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w złożonej ofercie, których obowiązek podania nie wynika z przepisów prawa,
    wymagania podstawowe
    1. znajomość:
    - ustawy prawo budowlane (Dz. U. z 2023 poz. 682 tj.),
    - ustawy prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2023 poz. 1605 tj.),
    - ustawy kodeks cywilny (Dz. U. z 2023 poz. 1610 tj.) w zakresie odnoszącym się do robót budowlanych,
    2. dyspozycyjność i gotowość do realizacji zadań na obszarze objętym działalnością CUW Katowice,
    3. umiejętność kosztorysowania robót budowlanych,
    4. dobra znajomość obsługi komputera w zakresie OFFICE, WORD, EXCEL, ACAD, programów do kosztorysowania,
    5. praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem obiektów budowlanych, rzetelność, terminowość, odpowiedzialność i zaangażowanie oraz zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
    6. niezbędne kwalifikacje do pracy na wysokości,
    dodatkowe:
    1. komunikatywność,
    2. skrupulatność,
    3. umiejętność sprawnej organizacji pracy,
    4. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
    5. prawo jazdy kat. B.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 950 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - Wynagrodzenie: (Płaca zasadnicza w wysokości 5950 zł + dodatek funkcyjny + wysługa lat). Praca na umowę o pracę na czas określony do 6 miesięcy. Docelowo praca na nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy dla osób zainteresowanych 3/4 etatu. Data rozpoczęcia pracy: po rozstrzygnięciu naboru od 10 czerwca 2024 r.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)