Strażnik miejski (aplikant)

  • Legnica, dolnośląskie

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: niezbędne: obywatelstwo polskie, ukończone 21 lat, wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe, sprawność fizyczna i psychiczna, uregulowany stosunek do służby wojskowej, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe, zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, nienaganna opinia.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy
    [Praca na czas określony] : pierwsza umowa do 12 m-cy docelowo na stałe
    [Godzina zakończenia pracy] : 22:00
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)