Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.05.2024

Dołącz do Nas jako Ambasador Marki! Praca Hybrydowa .

Kancelaria Prawna
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Dołącz do Nas jako Ambasador Marki! Praca Hybrydowa z Atrakcyjnymi Bonusami.

Nie zwlekaj, Decyduje Kolejność Zgłoszeń!

Stanowisko pracy: Ambasador Marki (Praca Hybrydowa)

Opis stanowiska:
Poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Ambasadora Marki, która będzie reprezentować kilka marek z pasją i profesjonalizmem.

Jako Ambasador Marki będziesz odpowiedzialny za budowanie pozytywnego wizerunku marek oraz nawiązywanie trwałych relacji z naszymi klientami. Praca będzie miała charakter hybrydowy, umożliwiający pracę zarówno zdalną, jak i w terenie.

Wymagania

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
Doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem.
Kreatywność i zdolność do pracy w zespole.

Umiejętność pracy w zmiennych warunkach i elastyczność
w podejściu do obowiązków.

Obowiązki:

Reprezentowanie kilku marek w ramach działań online oraz w terenie.
Budowanie relacji z klientami i partnerskimi firmami.
Prowadzenie prezentacji produktów i usług.
Aktywne wsparcie działań marketingowych.

Bonusy i Profity:

Atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 35 000 PLN miesięcznie.
Możliwość wyjazdów zagranicznych dla najlepszych pracowników.
Szkolenia i wdrożenia, aby wspierać Twój rozwój zawodowy.
Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zarówno zdalnej,
jak i stacjonarnej.
Pakiet benefitów.

Informacja dodatkowa:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy,
poszukujemy kandydatów na to stanowisko w całym kraju.

Jeśli masz charyzmę, pasję do pracy z ludźmi oraz chcesz dołączyć
do dynamicznego zespołu, który stawia na innowacyjność i rozwój,
Oczekujemy Twojego CV oraz listu motywacyjnego na adres email:
@ z tytułem:
"Aplikacja na stanowisko Ambasadora Marki”.

W procesie rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń,
dlatego nie zwlekaj – aplikuj już dziś!