Automatyk

KUBO Polska Sp. z o.o.
  • Radom, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Dołącz do zespołu automatyków dbającego by procesy przebiegały sprawnie, bezpiecznie i efektywnie. Będziesz mieć okazję, by wykorzystać swoje umiejętności w zakładzie produkcyjnym na terenie województwa mazowieckiego (okolice Radomia).

Zadania:
- Zatrudnienie w parku maszyn zaawansowanej technologii
- Zapewnienie ciągłej operacyjności maszyn i instalacji
- Realizacja regularnych napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych
- Kierowanie pracami modernizacyjnymi i rozbudową układów sterowania oraz infrastruktury
- Aktywne uczestnictwo w przeglądach i remontach maszyn
- Współpraca przy montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych
- Wprowadzanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie na stanowisku automatyka w zakładzie produkcyjnym
- Gotowość do pracy zmianowej (6-14,14-22, 22-6)
- Zdolności analityczne
- Mile widziana znajomość języka angielskiego

Warunki:
- Szkolenia wdrożeniowe i techniczne rozwijające kompetencje na stanowisku
- Opieka medyczna finansowana
- Dodatkowe grupowe ubezpieczenia na życie
- Bogaty wachlarz świadczenia z ZFŚS
- Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta

Kroki procesu rekrutacji:
- Screening call (20-30 min.)
- Spotkanie z Klientem
- Decyzja
Dodana
Wygasa (dzisiaj)