Pracownik techniczny

PIManagement
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

PI Apartamenty i Hotele - operator hotelowy zarządzający obiektami pod brandami własnymi i międzynarodowymi zatrudni Pracownika technicznego do obsługi technicznej obiektów hotelowych i apartamentów

Praca na terenie Krakowa

Zakres obowiązków:

- obsługa techniczna obiektu hotelowego w ramach zespołu działu technicznego – utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń
- usuwanie awarii instalacji (elektrycznych, sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych, chłodniczych, p.poż., sterowania i automatyki)
- nadzór nad przebiegiem prac serwisowych lub konserwacyjnych w ramach umów gwarancyjnych
- wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych i remontowych

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w obsłudze technicznej budynków komercyjnych
- wiedza techniczna, znajomość zagadnień obsługi instalacji budynkowych (BMS, instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne, elektryczne, grzewcze, wod. – kan., p.poż.)
- umiejętność wykonywania drobnych prac naprawczych i zdolności manualne
- posiadanie uprawnień SEP do 1KV – będzie dodatkowym atutem
- dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. B
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy

- stabilność zatrudnienia w oparciu o dowolną formę (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B)
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowym obiekcie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, doskonalenia umiejętności i zdobycia doświadczenia
- wynagrodzenie adekwatne do zakresu odpowiedzialności, doświadczenia i umiejętności
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)