Inspektor w Wydziale Prewencji

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu
  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie pow. kołobrzeski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca o charakterze administracyjno-biurowym, w pełnym wymiarze czasu pracy, jednozmianowa, wykonywana od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.

Praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy.

Praca samodzielna z przewagą wysiłku umysłowego.

Praca wymagająca kontaktu z interesantami, innymi jednostkami organizacyjnymi Policji oraz instytucjami zewnętrznymi.

Na stanowisku pracy nie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia.

Stanowisko pracy usytuowane na I piętrze budynku KPP Kołobrzeg, w pokoju dwuosobowym, wyposażonym w meble biurowe, sprzęt komputerowy oraz inne urządzenia biurowe. Oświetlenie w pomieszczeniu pracy: naturalne i sztuczne.

Budynek nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Informacja o wysokości proponowanego wynagrodzenia zasadniczego: 4.731,37 zł brutto (mnożnik 1,8) + dodatek za wysługę lat (do 20%).

  • Wprowadzanie do systemu kart PRD5 oraz orzeczeń z zakresu ruchu drogowego.
  • Prowadzenie ewidencji dozorów policyjnych.
  • Realizacja czynności związanych z wpływem dokumentów i rzeczy zagubionych.
  • Wprowadzanie do systemu KSIP spraw o wykroczenia przeciwko mieniu.
  • Ewidencjonowanie korespondecji wychodzącej i zakończonej Wydziału Prewencji w elektronicznym dzienniku korespondecyjnym.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej lub pracy biurowej
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej i przepisów wykonawczych.
  • Znajomość przepisów z zakresu ruchu drogowego oraz prawa wykroczeń.
  • Uprawnienia do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli poufne potwierdzone dokumentem wydanym przez organy Policji lub ABW albo zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego mającego na celu uzyskanie dostępu do informacji niejawnych o klauzuli poufne.
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz programów komputerowych związanych z obsługą kadrową.
  • Umiejętność redagowania pism.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
Dodana
Wygasa (jutro)