Inżynier budowy

  • Zawiercie, śląskie pow. zawierciański

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

EJMAX spółka z o. o.  jest dynamicznie rozwijającą się  firmą  działającą   w  zakresie  kompleksowych  robót  ziemnych ,  drogowych   oraz nowoczesnych  technologii  osuszania  i  stabilizacji  gruntu. Wiedza i kompetencje  w  połączeniu  z  nowoczesnym  parkiem maszynowym  gwarantują  wysoką  jakość oraz  terminowość  wykonania podejmowanych  zadań.

Dzięki własnemu  parkowi maszynowemu  i doświadczeniu uzyskanemu  przy  dużych projektach drogowych  jesteśmy  w  stanie  wykonać  kompleksowo  zadania wymagające  dużej mobilności sprzętowej  przy  krótkim  terminie realizacji.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu
  • Nadzór nad wykonywaniem robót zgodnie z harmonogramem,
  • Kontrolowanie podwykonawców w zakresie zgodności przebiegu ich prac z dokumentacją techniczną,
  • Raportowanie prac do Kierownika Budowy
  • Koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,
  • Praca w bezpośrednim kontakcie z pracownikami

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na budowie i współpracy z firmami podwykonawczymi
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawa jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Dobra znajomość MS Office
  • Komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • Dokładność w realizacji zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę w firmie bez korporacyjnego podejścia
  • Ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EJMAX spółka z o.o. 40-008 Katowice Warszawska 40/2a, NIP: 6492299685 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)