• Kielce, świętokrzyskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • Inne wymagania: Zakres zadań;diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii, usterek maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych,
    realizacja planów remontowych i konserwacyjnych,przeprowadzanie planowanych oraz wynikających z bieżących potrzeb kontroli i kontroli prewencyjnych,realizacja zadań z raportów BHP, 6S i planów dziennych zadań,realizacja technicznych zapotrzebowań produkcji w oparciu o platformę techniczną,wykonywanie drobnych prac naprawczych.
    ; wykształcenie techniczne elektryczne lub elektro-mechaniczne, znajomość dokumentacji technicznej, uprawnienia SEP (mile widziane),
    wiedza z zakresu napędów hydraulicznych i pneumatycznych (mile widziane).
    Pracodawca oferuje; zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę, atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+ premia) wypłacany miesięcznie, niezbędne narzędzia do pracy, bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, inicjatywy sportowe, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru,
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)